Your Content Goes Here

Studio Haberdashery używa światła, by stworzyć emocjonalny związek z użytkownikami. Projektanci podejmują wyzwanie zbadania co jest możliwe w twórczym użyciu najnowszych technologii i materiałów w kształtowaniu światła przy użyciu znanych od wieków technik i efektów. Projektowane i budowane są nagradzane rzeźby świetlne, małoseryjne przedmioty kolekcjonerskie oraz nowoczesne lampy.

Żyjemy chwilą gdy podekscytowani obserwujemy jak czas staje i można zagubić się we wrażeniu. Powszechnie uznane medium komunikacji – światło pozwala rozmawiać z każdą widownią. Kolor i cień docierają do podświadomości, przywracają wspomnienia, kwestionują odruchy i ustalone wyobrażenia czym światło jest i do czego może być użyte.

Studio specjalizuje się w projektowaniu wielkoskalowych instalacji świetlnych dla rynku wnętrz publicznych i hotelowych. Produkuje małoseryjne lampy – rzeźby świetlne do dekoracji wyjątkowych przestrzeni a także współczesne lampy do typowych zastosowań dekoracyjnych. Ich rzeźby i lampy często zawierają elementy ruchu lub jego symulacji.