Welter Wandunikate specjalizuje się w specjalnych pokryciach ścian i tapetach oraz fakturach do produkcji luksusowych mebli.

Ultich Welter założył swoją manufakturę ponad 30 lat temu w Berlinie. Dziś jego zespół projektantów i rzemieślników wytwarza ręcznie bardzo specjalne produkty – pokrycia i tapety wykonane ze szkła, rzadkich minerałów, płatków metali, porcelany i żywic. To projekty w nowoczesnym stylu dla współczesnych realizacji w rezydencjach, hotelach i biurach oraz historyzujące, przeznaczone do wnętrz zabytkowych.

Zwykle, zespół Weltera przygotowuje materiały na specjalne zamówienie, dostosowane do indywidualnych wymagań, zaprojektowane przy współpracy z architektem wnętrz klienta. W efekcie powstają wnętrza i meble o niespotykanym pięknie. Najciekawsze realizacje indywidualne – elementy scen gali Oscarów i Złotych Globów, meble i ściany w salonach Chanell i Dior na całym świecie, hotele Adlon i Waldorf Astoria w Berlinie. Także niektóre meble z kolekcji VAV Furniture powstały z użyciem faktur Weltera.

Strona firmowa Welter Wandunikate.

Wszelkie zapytania o specjalną ofertę i ceny – e-mail: office@koszykowa24.pl, telefon: + 48 533 355 517.